Registrujte se u nás

Dejte nám o sobě vědět a registrujte se do naší databáze uchazečů. Našim členům zasíláme jednou měsíčně Peopledrive jobsletter s aktuální nabídkou pozic, novinkami na trhu práce a tipech k profesnímu rozvoji. Dále Vás naši konzultanti mohou napřímo oslovit v případě pracovní nabídky vhodné právě pro Vás.

Pokud už u nás registrovaní jste, můžete Vámi poskytnuté údaje kdykoli upravovat ZDE. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na info@peopledrive.cz.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.   zbývá znaků:Vyberte prosím cizí jazyky a úrovně, na jaké je ovládáte. Postupně můžete vybrat až 3 cizí jazyky. Hovoříte-li více než 3 cizími jazyky, prosím volte ty s nejpokročilejšími úrovněmi. Neuvádějte prosím svůj rodný jazyk.


(vyjádření pro plný úvazek 40 hod / týdně)
max. 500 znaků včetně mezer

Další příloha
* Od koho z našich konzultantů jste se o nás dozvěděl/a?
Vyzkoušejte naši kariérní poradnu


    Vytvoření nebo aktualizace Vašeho životopisu, LinkedIn profilu apod.

    Doporučení vhodných pozic na míru Vašemu profilu a profesním ambicím

    Konzultace přihlášky i průběhu konkrétního výběrového řízení, vč. mzdového poradenství

    Pohovor či assessment centrum "na nečisto", vč. zpětné vazby a doporučení rozvoje

    Poradenství na témata jako např. změna profesního zaměření, manažerský rozvoj apod.

     Cena služby je 1000 Kč bez DPH za hodinu    Nenašli jste, co hledáte? Napište nám vlastními slovy, o co byste měli zájem. Určitě najdeme společně řešení.Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly, uchovávaly a po ústní či písemné dohodě se mnou dále zpřístupňovaly klientům Správce mé osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na celou dobu registrace a maximálně do jednoho roku od zrušení registrace mé osoby u Správce. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas.

Souhlasím, aby mi společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – zasílala emailem maximálně na měsíční bázi informace o aktuálně otevřených pozicích a další obchodní sdělení a informace související s jejím předmětem činnosti. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování a svých právech včetně toho,
že se z odběru tohoto emailu mohu kdykoli odhlásit.

Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.
* Pole označená modře jsou povinná.

Kariérní poradna

Chcete uspět ve výběrovém řízení na Vaši vysněnou pozici? Hledáte inspiraci pro svůj profesní či osobnostní rozvoj? Anebo stojíte na křižovatce a nevíte, kam dál se ve své kariéře ubírat? Pro tyto a jakékoli jiné životní situace Vám nabízíme poradenské služby našich konzultantů. Vyberte ty, o které máte zájem, a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.


* Pole označená modře jsou povinná.


Označte prosím službu, o kterou máte zájem.


    Vytvoření nebo aktualizace Vašeho životopisu, LinkedIn profilu apod.

    Doporučení vhodných pozic na míru Vašemu profilu a profesním ambicím

    Konzultace přihlášky i průběhu konkrétního výběrového řízení, vč. mzdového poradenství

    Pohovor či assessment centrum "na nečisto", vč. zpětné vazby a doporučení rozvoje

    Poradenství na témata jako např. změna profesního zaměření, manažerský rozvoj apod.

     Cena služby je 1000 Kč bez DPH za hodinu    Nenašli jste, co hledáte? Napište nám vlastními slovy, o co byste měli zájem. Určitě najdeme společně řešení.

max. 500 znaků včetně mezer


Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly a uchovávaly moje osobní údaje za účelem poskytnutí mnou zvolených služeb Naše poradna, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na dobu maximálně jednoho roku. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas.


Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.


 
 
 

CV šablona a desatero tipů


Naše desatero tipů při psaní životopisu:

1. DÉLKA na plnou jednu či plné dvě stránky – nic víc, nic míň
2. PRVNÍ DOJEM – zvýrazněte ty informace, kterými chcete na první pohled zaujmout personalistu nebo svého budoucího nadřízeného
3. PROFESNÍ CÍL – několik vět v záhlaví shrnujících, kdo jste, co nabízíte a co hledáte, může být hned pod Vaším jménem a kontakty
4. ČASOVÁNÍ – uvádějte rok i měsíc začátku / konce pracovních poměrů, delší časové mezery vysvětlete
5. PRAXE – nezůstávejte jen u popisu práce, zmiňte své úspěchy nebo získané dovednosti, vysvětlete nedobrovolné důvody odchodů
6. KONKRÉTNĚ – vyhněte se obecným popiskům a klišé, zaujměte konkrétními body, díky kterým budete lépe zapamatovatelní
7. RELEVANTNĚ – vypusťte každé slovo, které zaměstnavatele nebude zajímat (co třeba nadpis „Curriculum Vitae“, nebo datum narození?)
8. FORMÁTOVÁNÍ – dejte si na něm záležet, nejen na obsah, ale i na formu se zaměstnavatel dívá, posílejte ve formátu pdf – snadněji se čte i tiskne
9. POZOR na chyby obsahové i gramatické, vágní informace, neprofesionální fotky, dětinské emailové adresy apod.
10. DALŠÍ TIPY – vložte reference, pracujte s hyperlinky, inspirujte se vzorovými profily na LinkedInu, ptejte se personalistů na zpětnou vazbu a doporučení

Vyzkoušejte naši Kariérní poradnu a nechte si aktualizovat svoje CV na míru Vaší vysněné pozici.

Odměna za doporučení

Jste spokojeni s našimi službami? Hodil by se Váš známý nebo známá na některou z našich pozic, anebo by jej mohly zajímat naše další služby? Nejste si jisti, ale i tak jej chcete doporučit do naší databáze? Dejte o nás vědět svému okolí a my Vás za to odměníme. Nabízíme dva druhy odměny. V obou případech je potřeba, aby se Vámi doporučený uchazeč u nás registroval do databáze nebo na otevřenou pozici do 3 měsíců od Vašeho doporučení.

5.000 Kč za doporučení na konkrétní pozici

POSTUP: Vyplňte formulář Doporučte uchazeče. Následně je řada na uchazeči, aby se přihlásil na konkrétní pozici. Pokud ve výběrovém řízení na danou pozici uspěje a zdárně dokončí zkušební dobu, budeme Vás kontaktovat a vyplatíme Vám odměnu 5.000 Kč. Pokud uchazeč v daném výběrovém řízení neuspěje, případně skončí během zkušební doby, vzniká Vám nárok na náš druhý typ odměny. V obou případech je potřeba, aby se Vámi doporučený uchazeč u nás registroval do databáze nebo na otevřenou pozici do 3 měsíců od Vašeho doporučení.

Konzultace zdarma za doporučení do databáze

POSTUP: Vyplňte formulář Doporučte uchazeče. Následně je řada na uchazeči, aby se u nás registroval. Jakmile obdržíme informaci o obou krocích (Vašem doporučení a registraci uchazeče), budeme Vás kontaktovat s výběrem konzultace. Tu můžete využít Vy sami či jako dárek pro kohokoli ve svém okolí, a to po dobu 12 měsíců od momentu, kdy Vás kontaktujeme. Vztahuje se na hodinovou konzultaci dle vlastního výběru z nabídky naší kariérní poradny.

Doporučte uchazeče

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.

(koho nám chcete doporučit)

max. 500 znaků včetně mezer

* Pole označená modře jsou povinná.

Odesláním toho formuláře prohlašuji, že mám oprávnění poskytnout osobní údaje osoby, kterou doporučuji k registraci na otevřenou pozici či do databáze společnosti Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – coby „Správce“ a jsem si vědom, že tyto osobní údaje budou Správcem a jeho spolupracujícími právnickými i fyzickými subjekty coby „Zpracovateli“ spravovány, zpracovávány a uchovávány za účelem oslovení dané osoby k registraci do výběrového řízení na otevřenou pozici či do databáze Správce, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou.

Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly a uchovávaly moje osobní údaje za účelem poskytnutí odměny za doporučení uchazeče, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na dobu maximálně jednoho roku. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas. Jsem informován/a, že vyprší-li platnost mého souhlasu, anebo odvolám-li souhlas před poskytnutím odměny za doporučení uchazeče, odměna nemůže být poskytnuta, a já na ni tedy ztrácím nárok.


Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.


 
 
 

Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Pro maximální transparentnost jsme sepsali a průběžně aktualizujeme tyto Zásady ochrany osobních údajů.

Kdo jsme?


Správcem Vámi poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona je společnost Peopledrive s.r.o., IČO 14435977, se sídlem Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 (dále jen „Správce“). Zpracovateli Vašich osobních údajů, tedy těmi, kteří k nim mají přístup a dále je zpracovávají a uchovávají, jsou spolupracující právnické i fyzické subjekty Správce, především tým Peopledrive a poskytovatelé IT služeb (dále jen „Zpracovatelé“). Dodržování zákonných a bezpečnostních postupů je ošetřeno smluvní dokumentací a vnitřními předpisy mezi Správcem a Zpracovateli.

Jaké osobní údaje zpracováváme?


Nad rámec údajů, které od Vás získáváme prostřednictvím formulářů na našich webových stránkách – Registrace do databáze, Registrace do výběrového řízení, Peopledrive jobsletter, Kariérní poradna a Doporučte uchazeče – zpracováváme dále:
peopledrive IP adresu počítače, ze kterého byl vyplněný formulář odeslán
peopledrive Další údaje, které Správci a Zpracovatelům poskytujete v rámci následné komunikace a které jsou relevantní pro profil uchazeče o zaměstnání nebo ve vztahu k výběrovému řízení na konkrétní pracovní pozici, jakož i informace poskytnuté pro uzavření pracovní smlouvy nebo během případného pracovního vztahu s daným klientem.

Za jakými účely Vaše údaje zpracováváme?


V případě formulářů Registrace do databáze, Registrace do výběrového řízení a Peopledrive jobsletter se jedná především o tyto účely:
peopledrive Vyhledání a zprostředkování zaměstnání
peopledrive Organizace výběrového řízení na konkrétní pozici
peopledrive Posuzování vhodnosti profilu uchazeče na konkrétní pozici
peopledrive Ověření spokojenosti uchazeče po nástupu
peopledrive Provádění auditu vyžadovaného právními předpisy
peopledrive Zasílání měsíčního emailu Peopledrive jobsletter s otevřenými pozicemi, novinkami z trhu práce a tipy k profesnímu rozvoji (v případě poskytnutého souhlasu)

V případě formuláře Kariérní poradna:
peopledrive Zprostředkování konzultačních služeb v oblasti hledání práce, profesního rozvoje a psychologie

V případě formuláře Doporučte uchazeče:
peopledrive Doporučení vhodného uchazeče do databáze nebo na konkrétní pozici
peopledrive Poskytnutí odměny za doporučení

Jak dlouho uchováváme Vaše osobní údaje?


Vaše osobní údaje uchováváme po celou dobu Vaší registrace a maximálně do jednoho roku od Vašeho odhlášení, tedy zrušení registrace.
V případě, že se odhlásíte, bereme to jako Vámi odvolaný souhlas, a pokud tomu nebrání žádná právní či zákonná povinnost, tak Vaše osobní údaje z databáze nejpozději do jednoho roku od odhlášení odstraníme a dále je již neuchováváme a nezpracováváme.

Jak chráníme Vaše osobní údaje?


Osobní údaje, které nám poskytujete prostřednictvím našich webových stránek, jsou uloženy na zabezpečeném serveru s maximální ochranou proti jejich zneužití či odcizení. Pro přihlášení do webového rozhraní s Vašimi osobními údaji je nastaveno bezpečnostní ověření přihlašované osoby.

Jaká jsou Vaše práva coby subjektu osobních údajů?


peopledrive Právo na přístup k Vašim osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění
peopledrive Právo odvolat poskytnutý souhlas, tedy odhlásit se
peopledrive Právo na omezení zpracování, částečný nebo úplný výmaz Vašich osobních údajů (kontaktujte nás na info@peopledrive.cz)
peopledrive Právo podat námitku vůči Správci, žádat jej o vysvětlení či nápravu závadného stavu (kontaktujte nás na info@peopledrive.cz)

Kde můžete upravit Vámi poskytnuté osobní údaje?


Vámi poskytnuté osobní údaje můžete upravovat kdykoli ZDE. Bude nutné:
peopledrive 1. zadat emailovou adresu, kterou jste uvedli při původním poskytnutí Vašich údajů v našem webovém formuláři
peopledrive 2. a následně se ověřit prostřednictvím potvrzovacího emailu, který Vám zašleme do Vaší emailové schránky.

Tímto způsobem můžete také odvolat nebo poskytnout svůj souhlas k zasílání informací o aktuálně otevřených pozicích a dalších obchodních sdělení (tzv. Peopledrive jobsletter) v případě, že jste se registroval/a do naší databáze, anebo výběrového řízení.


Jak můžete odvolat svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů?


Odhlásit se, tedy odvolat svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, můžete kdykoli ZDE. Bude nutné:
peopledrive 1. zadat emailovou adresu, kterou jste uvedli při původním poskytnutí Vašich údajů v našem webovém formuláři
peopledrive 2. a následně se ověřit prostřednictvím potvrzovacího emailu, který Vám zašleme do Vaší emailové schránky.

Jak zpracováváme soubory cookies?


Soubory cookies používáme k zajištění správného chodu webu, k analýze návštěvnosti a ke vhodnému cílení inzerce. Informace o tom, jak naše stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a webovou analytiku.
Konkrétně se jedná o tyto typy cookies a délky expirace, tedy doby našeho zpracování:
peopledrive Nezbytné soubory cookies:
cc_cookie - Vaše nastavení cookies - expirace: 6 měsíců
peopledrive Analytické soubory cookies:
_ga/_ga*, _gid - Google Analytics - ukládá a počítá počet zobrazení stránek a chování webu - expirace: _ga - 2 roky, _gat - 1 min., _gid - 1 den
_gcl_au - Google Tag Manager - propojení konverzí
permId, p##*, pc##* - Incomaker - ukládá a počítá zobrazení stránek a konverze
peopledrive Marketingové soubory cookies:
_fbp - Facebook Pixel - zobrazování reklam a předávání informací do Facebooku - expirace: 1 hod.

Nastavení cookies si můžete kdykoliv změnit ve Vašem internetovém prohlížeči.

Máte další otázky?


Pro další otázky nás prosím kontaktujte na info@peopledrive.cz.

Úprava osobních údajů

Pokud jste v historii vyplnili jeden či více z našich webových formulářů – Registrace do databáze, Registrace do výběrového řízení, Peopledrive jobsletter, Kariérní poradna, či Doporučte uchazeče – a nyní potřebujete Vámi poskytnuté údaje upravit, vložte do kolonky níže Vaši emailovou adresu, kterou jste uvedli při vyplňování daného webového formuláře a klikněte „odeslat“.


* Pole označená modře jsou povinná.

Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Mrzí nás, že už u nás nechcete být registrováni, nicméně Vaši volbu plně respektujeme. Chceme Vám jen dát vědět, že na základě odvolání Vašeho souhlasu odstraníme Vaše osobní údaje ze zpracovávání a již nebudete moci – bez opětovné registrace – od nás dostávat informace o otevřených pozicích či jiných službách podle toho, k jakým účelům jste svůj souhlas poskytli.

Pokud jste v historii vyplnili jeden či více z našich webových formulářů – Registrace do databáze, Registrace do výběrového řízení, Peopledrive jobsletter, Kariérní poradna, či Doporučte uchazeče – a nyní chcete odvolat svůj souhlas s jejich zpracováním, vložte do kolonky níže Vaši emailovou adresu, kterou jste uvedli při vyplňování daného webového formuláře a klikněte „odeslat“.


* Pole označená modře jsou povinná.

Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.