Co o nás říkají naši klienti?

Andrea Hrdová, UNIQA Management Services, s.r.o., Senior Recruiter & Talent Specialist

Na Peopledrive oceňuji výborný přehled v oblastech, ve kterých poskytují svoje služby. Profesionální a zároveň přátelský přístup. Schopnost poradit a vyřešit situaci. Flexibilitu a ochotu maximálně vyjít vstříc. Spolehlivost a nápady. Tým Peopledrive má velké profesní znalosti a žádný problém pro ně není neřešitelný. A vše zvládají s úsměvem na tváři!


Jana Kombercová, Raiffeisenbank, HR Specialist

Kdybych měla shrnout pár slovy spolupráci se společnosti Peopledrive, napadají mě spolehlivost, ochota, příjemné a lidské jednání. Agentura nám dlouhodobě pomáhá s obsazením pozic v regionu a kandidáti, kteří k nám na výběrové řízení byli doporučeni, přišli vždy velmi dobře připraveni, měli skvělé povědomí o pozici a ve většině případů jsme jim dali pracovní nabídku, protože opravdu splňovali naše požadavky. Zástupci Peopledrive byli velmi pečliví v tom, aby pozici co nejlépe poznali a to se promítlo i do jejich inzerce, která neobsahuje jen obecné fráze, ale dokáže věrně nastínit náplň práce i atmosféru, která na pracovišti panuje. Jsem vděčná a děkuji za tento způsob spolupráce, kdy agentura nehraje na kvantitu, ale doporučuje pouze kvalitní kandidáty, za kterými si pevně stojí, a dokáže nám tím ušetřit spoustu zbytečné práce a času.


Milan Kohout, Adient Bor, HR Manager

S Peopledrive jsme začali spolupracovat v situaci, kdy jsme potřebovali přijmout nové zaměstnance pro ztrojnásobení zakázek. Za prvních 10 měsíců spolupráce se podařilo obsadit přes 100 pozic, jak do top a middle managementu, tak mistry do výroby nebo specialisty např. do oddělení kvality, logistiky, launch útvaru nebo financí. Velkým přínosem byla každotýdenní přítomnost kolegyň z Peopledrive u nás ve firmě, jejich přímá komunikace s manažery, vč. pochopení specifikace jednotlivých pozic a firemní kultury obecně. Oceňuji, jak významně nám Peopledrive v době velmi masivního rozvoje firmy pomohl. Nemohu jinak než: VELMI DOPORUČUJI!


Jiří Porteš, Caverion Česká republika, Managing Director a CEO

Nemám dobré zkušenosti s personálními agenturami, ale nechal jsem se přesvědčit pro spolupráci s jednou z nich. Lidi, teda vlastně dámy :-), z Peopledrive mi dokázaly, že tato služba jde poskytovat i trochu jinak a hlavně lépe. Během asi tří neděl k nám nastoupil nový kolega. Za mě obrovská spokojenost. Kdybych měl celou spolupráci hodnotit jedinou větou, napadá mě parafráze na hlášku z jednoho českého filmu - "Tak trochu jiná HR agentura".


Jana Kučerová, MALFINI, a.s., HR Director

Dlouhodobá spolupráce s Peopledrive fungovala na výbornou. Profesionální vystupování. Extrémní pracovní nasazení. Nadstandardní služby. Schopnost pochopit i komplikovaný požadavek. Peopledrive hledá a vybírá Vašima očima a to je to, co je odlišuje od jiných personálních agentur.


Ing. Petr Švec, MBA, EP ENERGY TRADING, Generální ředitel

Peopledrive nám pomáhá obsazovat různé pozice napříč celou naší společností i jednotlivými regiony, kde působíme. Zastřešují nábor expertních i manažerských pozic například pro oddělení prodeje, zákaznické péče, IT, právní a účetní agendy. Po nástupu zaměstnance do firmy dále spolupracujeme na úspěšné adaptaci nového kolegy v týmu. Na jejich práci oceňujeme hlavně profesionální přístup, rychlost dodání uchazeče a obsazení pozice.


Jarmila Dědinová, Cestovní kancelář Fischer, HR manažerka

Na spolupráci s Peopledrive oceňuji spolehlivost, rychlost při doporučení uchazečů a to, že uchazeči přicházejí na výběrové řízení dobře připraveni, informováni a motivováni. Společně jsme obsadili již několik různorodých pozic. V porovnání s jinými personálními agenturami je úspěšnost ohromná. A především, žádný z umístěných kandidátů neodešel, ani nemusel odejít ve zkušební době! Těším se na další spolupráci a děkuji týmu Peopledrive.


Roman Podzimek, DOPAG Eastern Europe, Key Business Manager

Společnost Peopledrive jsme oslovili na doporučení. V té době jsme se plně věnovali založení pobočky naší firmy a neměli jsme energii ani čas zajistit vhodné prostředí pro pohovory s adepty. Agentura dodala vše „na klíč“ – profesionálně vedený pohovor, organizaci času bez prostojů, důstojné prostory a zejména skvělé prvotní hodnocení adeptů, které se přesně shodovalo s naším. Velmi příjemně se spolupracovalo v lehce neformální atmosféře, kterou od prvního okamžiku pracovníci Peopledrive vytvořili. Počáteční doporučení se vyplatilo.


Radek Bendl, Český svaz házené, Prezident

Rozhodli jsme se využít služeb Peopledrive v oblasti personálního auditu s cílem jasně zmapovat aktuální stav a definovat další směřování v oblasti personálního vývoje. Profesionální práce Peopledrive a výstupy společného jednání jsou pro nás, pohybující se ve velmi komplexním a konkurenčním sportovním prostředí, důležitým návodem, jak uspět a zároveň umožnit další rozvoj do budoucna.

Co o nás říkají naši uchazeči?

Jakub Lavrenčík, Manažer zákaznické péče

Tereza mě provedla naprosto profesionálním způsobem výběrovým řízením, a to od začátku až do konce. Na každý dotaz jsem vždy dostal zcela konkrétní odpověď, proto jsem neměl šanci zaváhat a pozici jsem nakonec získal. Na Tereze oceňuji přátelský přístup, vysoký zájem v průběhu výběrového řízení a vždy naprostou připravenost, která mě ujišťovala, že jsem ve správných rukou. Ačkoliv od výběrového řízení uplynulo několik měsíců, s Terezou jsem stále v kontaktu, čímž potvrzuje vysokou míru nasazení a profesionality, kterou odvádí pro kandidáty i zaměstnavatele.


Petra Lovčinská, Project Manager

Vřele doporučuji konzultaci s odborníky z Peopledrive všem, kteří stojí na pracovní křižovatce a přemýšlí kudy se dál vydat ve své kariéře. Profesionální jednání, příjemná a otevřená atmosféra, schopnost naladit se na potřeby klienta, přehled o trhu práce, tipy jak se rozhodnout a jak vybrat tu správnou třeba i nestandardní a překvapivou příležitost pro vás.


Kamila Holečková, Systémový analytik

Chtěla bych pochválit a doporučit spolupráci s Peopledrive. Komunikace s paní Petrou byla výborná. Po odeslání životopisu proběhla velmi rychle odezva a pohovor. Všechny informace, které jsem ohledně výběrového řízení potřebovala, jsem dostala a odpovídaly realitě. Těší mě i následný zájem a péče po skončení výběrového řízení. Tento přístup velmi oceňuji.


Radim Štryncl, Mistr výroby

Po registraci v Peopledrive se mi rychle ozvala paní Lucie. Při první konzultaci jsme probrali, proč chci změnit práci, jaké mám možnosti, a pomohla mi aktualizovat životopis. Během druhého jednání mi poradila, co říkat u pohovoru, a taky jsem si díky ní uvědomil nové souvislosti, které mě dříve nenapadly. Po odeslání aktualizovaného CV do konkrétní firmy se mi okamžitě ozvali a po dvou kolech výběrového řízení jsme se nakonec domluvili dokonce na vyšší pozici, než na kterou jsem se původně hlásil. Myslím, že se tak stalo i díky paní Lucii. Moc děkuji!


Olekszij Bikanov, Technik kvality

Rád bych poděkoval Karolíně za její skvěle odvedenou práci a profesionální podporu! Provedla mě celým výběrovým řízením a poskytla mi všechny potřebné informace. Také velmi oceňuji její rady a podporu v mnoha různých záležitostech během mé relokace z Ukrajiny a adaptace v České republice.


Václav Pavlík, Manažer logistiky

Rád bych tímto způsobem poděkoval za velmi dobrou spolupráci s Peopledrive, konkrétně s Vaší kolegyní Petrou, a to při hledání nového zaměstnání v oblasti managementu logistiky. Úroveň komunikace, přehled a celkové jednání na naší schůzce bylo velmi nadprůměrné. Přístup Petry je přátelský a příjemný, ale plně profesionální. Těší mne, že mohu pozitivní zpětnou vazbu poskytnout. Mohu Vás ujistit, že řada jiných pracovníků v oblasti HR by takové hodnocení z mého pohledu určitě nedostala.


Mahmoud Ezzat, PLC Technik

Rád bych poděkoval Karolíně z Peopledrive za vynikající spolupráci, za jeji neustálé hodnotné rady a přátelský přístup. Vždy jsem dostal veškeré odpovědi na všechny své otázky. Oceňuji spolehliovost a upřímnost během celého výběrového procesu, a jsem proto vděčný a potěšený, že mohu poskytnout pozitivní zpětnou vazbu. S Karolínou jsem byl v profesionální péči, děkuji mnohokrát, jsi jedna z nejlepších náborářů.


Jan Králik, Obchodní referent

Pracovní pohovor, který jsem s Terezou absolvoval přes Skype, byl na profesionální úrovni. Tereza působila přátelským a uvolněným dojmem a nabyl jsem dojmu, že ví, co dělá. A povedlo se, Tereza ze mě svým přístupem dostala mé nejzásadnější zkušenosti a schopnosti vhodné pro pozici, o kterou jsem se ucházel. Na dané pozici pořád působím a moc děkuji!


Jan Šimánek, Vedoucí závodu

Spolupráce s Peopledrive byla po celou dobu na profesionální úrovni. Nejvíce mě zaujal velmi zajímavě napsaný inzerát, který ve mně vzbudil zájem o nabízenou pozici. Celkově jsem byl s komunikací a průběhem pohovorů velmi spokojen. Děkuji. Jen tak dál!