Nábor a výběr zaměstnanců
Personální a rozvojové poradenství


Key Account Manager FMCG

Hledáte samostatnou práci s velkou mírou zodpovědnosti a máte zkušenosti v oblasti FMCG?

Čtěte dál, protože tato nabídka by mohla být právě pro vás!

Pro našeho klienta, společnost Ehrmann Praha spol. s r.o. s dlouholetou tradicí, která se zabývá prodejem inovativních mléčných výrobků, hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Key Account Manager pro region CEE.

Co vás během týdne čeká?

 • budete pečovat o vybrané zákazniky a navazovat dlouhodobé obchodní vztahy v rámci ČR, SR a výhledově i HU
 • budete zodpovídat za celý proces prodeje
 • 80 % času strávíte v kanceláři a 20 % na cestách u klientů

Co s námi získáte?

 • odpovídající platové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích složené s fixní a motivující variabilní složky
 • portfolio inovativních a kvalitních produktů
 • zázemí rodinné společnosti
 • velkou míru zodpovědnosti a samostatnosti
 • slevu na firemní produkty
 • služební automobil i pro osobní účely

Co na vás oceníme?

 • zkušenosti na pozici Key Account Managera v FMCG společnosti
 • nadšení a disciplínu – nabízíme kvalitní produkty a opravdové nadšení pro věc i profesionální přístup nám pomáhají v obchodních vtazích
 • angličtinu na komunikativní úrovni
 • organizační a analytické dovednosti
 • flexibilitu a tah na branku
 • chuť a ochotu občas cestovat (jste aktivní řidič)

Místo výkonu práce:

 • Praha 9

Možnost nástupu:

 • ihned nebo dohodou

Úvazek:

 • HPP

Kontakt:

 • Zuzana Pittnerová, 776 246 738


Odpovědět na inzerát       
 
 
Váš zájem o výběrové řízení na tuto pracovní pozici nás těší. Prosím přihlaste se vyplněním tohoto formuláře. Zajímají nás všechny uvedené kolonky, to proto, abychom Vám případně mohli nabídnout i jinou zajímavou práci přímo na míru Vašim potřebám.

Pokud už u nás registrovaní jste a chcete se přihlásit na tuto pozici, kontaktujte nás prosím na info@peopledrive.cz. Stále platí, že Vámi poskytnuté údaje můžete kdykoli upravovat ZDE.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Dbáme o to, abychom je zpracovávali na profesionální úrovni a v plném souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Podívejte se na naše Zásady ochrany osobních údajů.
   zbývá znaků:Vyberte prosím cizí jazyky a úrovně, na jaké je ovládáte. Postupně můžete vybrat až 3 cizí jazyky. Hovoříte-li více než 3 cizími jazyky, prosím volte ty s nejpokročilejšími úrovněmi. Neuvádějte prosím svůj rodný jazyk.


(vyjádření pro plný úvazek 40 hod / týdně)
   zbývá znaků:

max. 500 znaků včetně mezer

Další příloha
* Od koho z naši konzultantů jste se o nás dozvěděl/a?
Vyzkoušejte naši kariérní poradnu


    Vytvoření nebo aktualizace Vašeho životopisu, LinkedIn profilu apod.

    Doporučení vhodných pozic na míru Vašemu profilu a profesním ambicím

    Konzultace přihlášky i průběhu konkrétního výběrového řízení, vč. mzdového poradenství

    Pohovor či assessment centrum "na nečisto", vč. zpětné vazby a doporučení rozvoje

    Poradenství na témata jako např. změna profesního zaměření, manažerský rozvoj apod.

     Cena služby je 1000 Kč bez DPH za hodinu    Nenašli jste, co hledáte? Napište nám vlastními slovy, o co byste měli zájem. Určitě najdeme společně řešení.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Odesláním toho formuláře souhlasím, aby společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – coby „Správce“ a její spolupracující právnické i fyzické subjekty coby „Zpracovatele“ spravovaly, zpracovávaly, uchovávaly a po ústní či písemné dohodě se mnou dále zpřístupňovaly klientům Správce mé osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, a to vše v souladu s platnou českou a evropskou legislativou. Souhlas uděluji ode dne odeslání mých osobních údajů na celou dobu registrace a maximálně do jednoho roku od zrušení registrace mé osoby u Správce. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli jednoduše odvolat. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování mých osobních údajů a svých právech, konkrétně se jedná o právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu či doplnění, právo na omezení jejich zpracování, částečný nebo úplný výmaz, právo podat námitku vůči Správci, právo žádat Správce o vysvětlení či nápravu závadného stavu a právo odvolat poskytnutý souhlas.
Souhlasím, aby mi společnost Peopledrive s.r.o., Bolzanova 1615/1, 110 00 Praha 1 – zasílala emailem na měsíční bázi informace o aktuálně otevřených pozicích a další obchodní sdělení a informace související s jejím předmětem činnosti. Prostřednictvím Zásad ochrany osobních údajů jsem informován/a o způsobu zpracování a svých právech včetně toho, že se z odběru tohoto emailu mohu kdykoli odhlásit.
Kontrolní obrázek


Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na oznamovací hlášku o tom, že odeslání proběhlo v pořádku. Teprve po té můžete webovou stránku zavřít. Děkujeme.* Pole označená modře jsou povinná.